אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

amica (2)

המאבק על אמיקה עובר לביהמ"ש

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
העובדים נגד המנצח בהתמחרות: רוצים לעבור לבעלות מיס לגוט.

 

 

מפרק רשת האופנה אמיקה, עו"ד יואב בן פורת, פנה אתמול לבית המשפט המחוזי בתל אביב בבקשה לקיים דיון דחוף בעניין מכירת הרשת – זאת לאחר שעובדי החברה סירבו לקבל את הצעת ההתמחרות שנבחרה במכרז שקיים בן פורת, שנערך בערב ראש השנה. במכרז זכה אלכס באראט, עם הצעה בסך מיליון ו־20 אלף שקל. מי שעומד למעשה מאחורי באראט הוא איש העסקים שרון בר, אשר פרסומים בעניינו בעבר מצביעים על חובות לאנשי עסקים ולעורכי דין אשר השקיעו מכספם בעסקיו.

ההצעה השנייה בגובהה בהתמחרות היתה של רשת האופנה מיס לגוט, בגובה מיליון שקל. המפרק היה אמור להגיש אתמול את ההצעה לאישור ביהמ"ש, אך ההליך

נעצר בשל מכתבם של העובדים למפרק שבו הסבירו כי בהצבעה חשאית הם החליטו לתמוך בהצעת מיס לגוט. "לעמדת עורך הדין יש משקל משקל מסוים בהחלטה", כותב בן פורת בפנייתו לביהמ"ש לקיים דיון דחוף בעניין. "בגלל הפער הקטן בין ההצעות, המפרק מביא את העניין להחלטת ביהמ"ש".

בשלב זה לא ברור מדוע העובדים מתנגדים לבעלות של באראט. מעו"ד גלילה הורנשטיין, המייצגת את העובדים, לא נמסרה תגובה. עו"ד שי צוקרמן, המייצג את רשת מיס לגוט, הבהיר שהוא מוכן להשוות את ההצעה לזו של באראט. מעו"ד עופרה סטופ, שמייצגת את באראט, לא ניתן היה לקבל תגובה.