אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

cofix

הכל ב-5: קופיקס מקימה סופרמרקט

2014
קטגוריה: חדשות ישנות
הרשת תפתח את סניפה הראשון באפריל 2015 ומבטיחה למכור מאות מוצרים במחיר אחיד של 5 שקלים. בשלב ראשון ייפתחו 20 סניפים במרכזי ערים ויימכרו מוצרי ניקיון, מוצרי חלב, מוצרי מזון בסיסיים ושימורים.

 

קופיקס יוצאת לדרך חדשה: מייסד הרשת אבי כץ , מקים את "סופר קופיקס", רשת סופרמרקטים שתציע את כל מוצריה ב-5 שקלים. הסניף הראשון של הרשת צפוי להיפתח באפריל 2015 ובכוונת הרשת לפתוח בשלב הראשון כ-20 סניפים

 

ברחבי הארץ.

 

 

 

 

 

בשלב ראשון תמכור הרשת מוצרי ניקיון, מוצרי חלב, מוצרי מזון בסיסיים ושימורים. מגוון המוצרים צפוי להשתנות בהתאם להסכמי הסחר עם יצרנים וספקים, שירתמו למהלך ויציעו מוצרים במחירים אטרקטיביים והוגנים ללא פערי תיווך. את הרשת

 

החדשה ינהל מנכ"ל רשת קופיקס, חיים אהרון.

 

הסניפים ימוקמו במרכזי הערים ובשכונות גדולות במתכונת של סופר שכונתי המשתרע על שטח של כ-150-400 מ"ר. בימים אלה נבדקים מיקומים אפשריים.

 

המנכ"ל אהרון אמר כי "הרעיון הוא לקחת מאות מוצרים ולכופף אותם למחיר אחיד של 5 שקלים, בין אם על ידי הוזלת המותגים הקיימים, יבוא מקביל, ייצור מותגים פרטיים ובניית אריזות בכמויות המתאימות למחיר".

 

אבי כץ מייסד הרשת אמר כי לנגד עיניו עומדת בראש ובראשונה המלחמה ביוקר המחיה. "בזמן שכולם מדברים, אנחנו פועלים. 'קופיקס' הוכיחה שאפשר לשנות סדרי עולם בתחום הקפה, ותעשה זאת שוב בתחום הסופרמרקטים", אמר כץ.

 

 

 

ל"קופיקס", שהקימה את סניפה הראשון בספטמבר 2013, יש כיום 40 סניפים, והיא צפויה לסיים את שנת 2014 עם 50 סניפים.

 

 

 

מעוניין בפגישת ייעוץ בנושא זיכיון: לחץ כאן