אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

homecenter1(1)

הום סנטר יוצאת לקרב ישיר מול אייס

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
ל"כלכליסט" נודע כי הרשת תפתח השנה ארבעה סניפי ענק סמוך מאוד לחנויות חזקות של אייס. עוד שני סניפים יוקמו במרכזי ערים ויהוו פיילוט לסניפי אקספרס.

 

 

הום סנטר, מקבוצת פישמן רשתות, קוראת תיגר על המתחרה אייס: ל"כלכליסט" נודע כי בכוונת הום סנטר להקים ב־2011–2012 ארבעה סניפים שימוקמו במתחמים שבהם פועלות חנויות חזקות של אייס, וינסו לנגוס בנתח השוק שלה. "זה יהיה קרב מעניין", מצהיר אהרון מידן, יו"ר הום סנטר. "נשקיע השקעה גדולה בסניפים בישראל, לאחר שבחמש השנים האחרונות תשומת הלב הניהולית של החברה היתה בחו"ל".

אחד הסניפים ייפתח בצומת ירקונים בפתח תקווה, לאחר שחנות שהפעילה שם החברה נסגרה ב־2002 בשל בעיות רישוי. כיום שולטת אייס באזור, לאחר שהתמזגה

עם רשת רוזנפלד, שהפעילה שם חנות. בעבר ניסתה הום סנטר להגיש ערעור על מיזוג המתחרות, אך זה נדחה. גם ניסיון שלה לשכור שטח אחר באזור נכשל. חזרתה לפעול במתחם היא סמלית וחשובה.

הסניפים הנוספים שתפתח הום סנטר ימוקמו במתחם פולג בנתניה, לא רחוק מחנות אייס במתחם ביג הסמוך; בנהריה, גם שם פועלת אייס במתחם ביג הסמוך; ובעין שמר, מרחק דקות ספורות מסניף אייס בגן שמואל. מדובר בסניפי ענק שיתפרשו על 3,000–4,500 מ"ר. בכל סניף תשקיע הום סנטר 3–4 מיליון שקל.

נוסף על כך, הום סנטר תפתח השנה שני סניפים קטנים במרכזי ערים, כפיילוט לסניפי אקספרס. הרשת תשקיע 800 אלף שקל בכל אחד מהסניפים הללו.