אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

forever21_1(1)

דני גילרמן בדרך להיות טייקון אופנה: מנהל מו"מ להבאת רשת אופנה לילדים לישראל

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
The Children's Place האמריקאית מעצבת ומשווקת בגדים לילדים עד גיל 14. גילרמן, שהביא לארץ את Forever 21, מקווה לפתוח 4-5 סניפים דרך זכיין מקומי

 

 

לאחר שהביא לארץ את מותג האופנה Forever 21, דני גילרמן ממשיך לנסות לייבא מותגי אופנה נוספים לישראל. נודע כי יו"ר קרן מרקסטון ושגריר ישראל באו"ם לשעבר מנהל מגעים עם חברת אופנת הילדים האמריקאית צ'ילדרנס פלייס (The Children's Place), במטרה להביא את המותג לישראל בסוף שנת 2013. אם המגעים יצלחו ותיחתם עסקה, מתוכננות להיפתח בישראל 4–5 חנויות של המותג.

צ'ילדרנס פלייס עוסקת בעיצוב ושיווק של בגדי ילדים ואקססורייז לילדים עד גיל 14 ומפעילה יותר מ־1,000 חנויות ברחבי ארצות הברית וקנדה. הרשת נסחרת בנאסד"ק ושווי השוק שלה עומד על 1.1 מיליארד דולר. פרטי המותג נחשבים לאיכותיים אך לא זולים, ובארה"ב מתחרה צ'ילדרנס פלייס בין השאר במותגים אולד נייבי, גאפ ו־77 KIDS. את הרשת ייסד וניהל במשך שני עשורים עזרא דבח, אחיו של בעל השליטה בדלתא אייזיק דבח. דבח התפטר מתפקידו ב־2007.

פוראבר 21 מקימה את כל סניפיה בעולם באופן ישיר ולא באמצעות זכיין מקומי, וגילרמן משמש כנציגה בארץ. אך צ'ילדרנס פלייס צפויה להיכנס לישראל באמצעות אחד מהשחקנים בשוק האופנה המקומי, וגילרמן יהיה שותף לעסקה בין החברה העולמית לבין הזכיין המקומי.

חנות פוראבר 21 בישראל נפתחה בקניון עזריאלי בדצמבר 2011. מכירות המותג בישראל מגיעות לכ־6 מיליון שקל בחודש לחנות יחידה. לחברה חוזה חתום עם קבוצת מליסרון לפתיחת חנות שנייה של פוראבר 21 בקניון הקריון בקריית ביאליק ברבעון השלישי השנה. שתי חנויות נוספות צפויות להיפתח בתחילת שנת 2014.

גילרמן ניהל בעבר מגעים להבאת רשת ההנעלה Foot Locker באמצעות קבוצת פוקס. המותג צפוי להגיע לישראל בעתיד אך לא ברור באמצעות איזה זכיין מקומי. גילרמן ניסה גם להביא את מותג האופנה האמריקאי EXPRESS ובכירי החברה אף ביקרו בארץ, אך עד כה לא נחתמה עיסקה. גילרמן מסר: "אני מנהל מגעים להביא כמה מותגים גדולים נוספים לארץ. כרגע אני לא יכול להתייחס ספציפית לשמות, מכיוון שהמגעים לא הבשילו להחלטה סופית".

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן