אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

delta1 (1)

דלתא בוחנת פתיחת רשת חנויות נפרדת לבגדי ילדים

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
ל"כלכליסט" נודע כי רשת ההלבשה מתכוונת לפעול בניגוד למגמה העולמית של קונסולידציה, ולהקים את הרשת החדשה במקביל לחנויות הרגילות.

 

 

 

רשת ההלבשה דלתא בוחנת פתיחה של חנויות ייעודיות לילדים, ומחפשת לוקיישנים לביצוע הפיילוט. בשלב הראשון מתכוונת דלתא לפתוח חמש חנויות, בהשקעה כוללת של 5-4 מיליון שקל. שמה של הרשת החדשה טרם נקבע, וייתכן שיהיה דלתא קידס.

כיום, 15% מחנויות דלתא מחזיקות, בין היתר, גם קולקציה רחבה של בגדי ילדים, אך כעת החליטו בחברה לייחד רשת מיוחדת לילדים. בשלב הראשון צפויות

להיפתח כחמש חנויות בגודל ממוצע של 80 מ"ר לחנות, במרכזי קניות ובקניונים שכבר קיימות בהם חנויות של דלתא – בייחוד באזורים שבהם יש אוכלוסייה מרובת ילדים, כדי לבדל את הקטגוריה הזו משאר הקטגוריות בחנות.

כיום קיימת חנות אחת של דלתא שבה נמכרים רק בגדי ילדים, בקניון מרום נווה ברמת גן. בקניון זה פועלת גם חנות דלתא רגילה, ובשבוע האחרון עברה חנות הילדים למיקום צמוד לחנות הרגילה.

המהלך של דלתא עומד בניגוד למגמה הנוכחית בקרב רשתות הבגדים בחו"ל ובארץ, שרובן הולכות לאיחוד מותגים ולאיחוד חנויות. שיטה זו מצמצמת הוצאות על כוח אדם ושכר דירה, וחושפת את הלקוחות למגוון רחב יותר של קולקציות. עם הרשתות שנקטו מהלכים מסוג זה אפשר למנות רשתות מקומיות כמו קסטרו ופוקס, וכן רשתות זרות כמו H&M, זארה וגאפ.