אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

GalitLevi_1

דיבידנדים: חור בשמלה

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
ספקים טוענים כי המעצבת גלית לוי חייבת להם כסף עבור חנות שפתחה בכיכר המדינה. לוי: "מדובר ב זכייןשחייב גם לי כסף". וגם: צמרת המשקיעים הישראלית בעמק הסיליקון קיימה פגישה נדירה בפאלו אלטו.

זה כמה שבועות שחנות הבגדים בכיכר המדינה הנושאת את שם מותג האקססוריז של מעצבת השמלות גלית לוי – GLV – עומדת ריקה מסחורה. נודע כי כמה ספקים החלו לנהל הליך משפטי נגדה ונגד חברת ל.ס.י.ב, שרכשה את ה זיכיון להפעלת החנות, בטענה כי לא קיבלו את הכספים המגיעים להם. מדובר בספקים אשר סייעו בתכנון ובהקמת החנות וטוענים כי נפגשו עם לוי והתקשרו עמה חוזית בהקמת החנות.

גלית לוי, למה החנות שלך ריקה?

"הזכיין רכש ממני את הזכות להשתמש בשמי, וכל מה שקורה שם לא קשור אליי".

בכל זאת, זה השם שלך.

"זו לא חנות ראשונה שמופעלת ב זכיינות. אין לי שום קשר אליה מלבד זה שאני היא שיעצתי לעיצוב שלה. האמת היא שהחנות מעולם לא נפתחה, והזכיין אפילו חייב לי כסף".

רמי רונן, מבעלי ל.ס.י.ב, האומנם החובות הם רק שלכם ואינם קשורים לגלית לוי?

"אין בכוונתנו לנהל באמצעי התקשורת את המחלוקות בינינו לבין גלית לוי. דבריה של גלית אינם נכונים כלל וכלל, בלשון המעטה, ומדבריה אנו למדים כי גלית בחרה בטקטיקה של הטחת האשמות וסיבותיה עמה".

עורך דינה של לוי, נועם רונן, הוסיף כי "אין מדובר בפעילות עסקית של מרשתי או בהתחייבויות אישיות שלה ואין קשר בין החנות (בכיכר המדינה) לבין פעילותה של הגברת לוי או המותג 'גלית לוי', שלהם פעילות עסקית שוטפת, רציפה ואיתנה בתל אביב ובניו יורק".