אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

jack_kuba_1

ג'ק קובה מנסה לעצור את פתיחת סניפי ויקטוריה'ס סיקרט בנתב"ג

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
זכיין ההלבשה התחתונה ביקש להוציא צו שיעצור את פתיחת החנויות: "הכנסת חנות נוספת לממכר הלבשה תחתונה תפגע בנו פגיעה אנושה"

 

 

ג'ק קובה, הזכיין של חנויות ההלבשה התחתונה בנתב"ג, מבקש להוציא צו שיעצור את פתיחת חנויות ויקטוריה'ס סיקרט במקום. זאת במסגרת עתירה שהגיש אתמול לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד המכרז בין רשות שדות התעופה (רש"ת) לג'יימס ריצ'רדסון, הזכיינית של ויקטוריה'ס סיקרט בישראל.

קובה חשף בעתירה כי הוא משלם לרש"ת דמי הרשאה שנתיים של 3.65 מיליון שקל. סכום זה מהווה 38% מה פדיון של החנויות שעומד כיום על כ־9.5 מיליון שקל בשנה. "הכנסת חנות נוספת לממכר הלבשה תחתונה תפגע בוודאות במבקשת פגיעה אנושה", נכתב בעתירה של קובה, שטען כי חנותו "תהפוך להפסדית".

העתירה היא המשך להליכים משפטיים שאותם נוקט קובה ושנחשפו ב"כלכליסט". בפנייה קודמת לבית המשפט טען קובה כי הסכים להפעלת החנויות של ויקטוריה'ס סיקרט תמורת 15% מ רווחיהן. בדיון האחרון קבע בית המשפט כי רש"ת תימחק מההליך, וקובה ימשיך לנהל את הסכסוך מול ג'יימס ריצ'רדסון. בשל ההתפתחות הזאת החליט קובה להגיש את העתירה נגד המכרז עצמו ונגד רש"ת.

למעשה, קובה מבקש לקבל את חלקו מרווחי ויקטוריה'ס סיקרט, ואחת האפשרויות שהוא מעלה בעתירה היא שרש"ת תבטל את האיסור על ג'יימס ריצ'רדסון להתקשר עמו בהסדר בעניין ההלבשה התחתונה.

את קובה מייצג עו"ד אלי וילצ'יק ממשרד כהן, וילצ'יק, קמחי ושות'.

 

מעוניין/ת ב זיכיון להלבשה תחתונה? לחץ/י כאן