אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

coffee_beannew(1) (2)

בשבוע הבא קופי בין תכריע: האם הזיכיון בישראל יעבור לבעלי קפה קפה

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
ל"כלכליסט" נודע כי בשבוע הבא תתקיים הפגישה בין נציגי רשת קופי בין העולמית ובעלי קפה קפה, רונן נימני, היחיד שהביע עניין ברכישת ה זיכיון .

 

 

בשבוע הבא צפויה להתקיים פגישה מכרעת בין נציגי רשת קופי בין העולמית ובעלי קפה קפה רונן נימני, כך נודע ל"כלכליסט". נימני הוא היחיד שהביע עניין ברכישת הזיכיון של הרשת הבינלאומית, שלה נותרו כחמישה סניפים בישראל. בפגישה צפויים נציגי קופי בין להחליט אם הזיכיון יועבר לנימני.

נימני מסר ל"כלכליסט" כי סירב לבקשת הרשת שיהיה ערב לחובות עבר. "אמרנו לקופי בין שאת הכסף אנחנו צריכים כדי לפתח את הרשת ולא לכיסוי חובות

עבר, ולבסוף הם הסכימו איתנו. לכן יש לנו איתם פגישה נוספת ואחרונה", דברי נימני.

אם יתפוצצו המגעים בין הצדדים תצא רשת קופי בין מישראל. "בהנהלת הרשת חושבים יותר על לנטוש את ישראל מאשר להשקיע פה", אמר עו"ד אייל פלום, המייצג את הרשת הבינלאומית. "יהיה ניסיון נוסף למצות את המשא ומתן עם קפה קפה כדי שלא נרגיש שמיהרנו לוותר. כרגע יש אי־הסכמות ברמה כזו שהרשת אומרת שלא מעניין אותה להישאר בארץ בתנאים האלו. בישראל יהיו בין 10 ל־20 סניפים לכל היותר, וזה לא שווה את ההשקעה".

לדברי פלום, ברשת עוד לא התקבלה החלטה אם לתבוע את הזכיינית הקודמת, חברת סיטי פוד, על ההפסדים הכספיים שלכאורה גרמה לקופי בין.