אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

dominos(1)

בקרוב: תשלום בדומינו'ס דרך PayPal

2010
קטגוריה: חדשות ישנות

במקביל, הרשת תקים ארבעה סניפים חדשים בהשקעה של 5 מיליון ש'.

 

 

רשת דומינו'ס פיצה חתמה על הסכם סליקה עם חברת PayPal – כך נודע ל"כלכליסט". במסגרת ההסכם יוכלו לקוחות שיש להם חשבון PayPal להזמין פיצה מאתר האינטרנט של דומינו'ס, מבלי למסור את מספר האשראי שלהם – כפי שנדרש כיום ממי שמבקש לשלם דרך האינטרנט.

"PayPal תתרום לתוספת של אלפי עסקאות מדי חודש", העריך יוסי אלבז, מנכ"ל ומבעלי הרשת. "חלקן יהיו כתוצאה מהמרה של אמצעי תשלום אחרים של לקוחות קיימים, ורובן הגדול יהיה מהתווספות של אלפי לקוחות חדשים שירגישו בטוחים לבצע הזמנה ולשלם דרך האינטרנט".

PayPal החלה לעבוד בישראל בנובמבר האחרון, ולאחרונה חתמה על הסכם דומה עם אל על, שמפעילה שירות הזמנות באתר האינטרנט שלה. בנוסף, משתפת PayPal פעולה עם האתרים גט איט ומאקו.

פעילות דומינו'ס פיצה באינטרנט מוערכת ביותר מ־50 מיליון שקל בשנה. חנויות מכוונות של הרשת נמצאות כיום גם באתריםynet, וואלה! וספורט 5. "חנויות אלו מאפשרות לנו להגיע ליותר מ־2 מיליון גולשים, בחצי מההשקעה שכרוכה בפתיחת חנויות רגילות", אמר אלבז.

במקביל, דומינו'ס משקיעה גם בפתיחת סניפים חדשים: בימים אלו היא משקיעה 5 מיליון שקל בהקמת ארבעה סניפים חדשים, שיעלו את מספר הסניפים הכולל שלה ל־35. בשנתיים וחצי האחרונות פתחה דומינו'ס 12 סניפים.