אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

forever21_1(3)

בעלי הקריון ישקיעו 6 מיליון שקל בשיפוצו לטובת כניסת פוראבר 21

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
החנות, שתשתרע על שטח של 1,400 מ"ר, תיפתח בסמיכות לחנות H&M, אך לא באותה שדרה

 

 

הקריון, מקבוצת מליסרון, ישקיע 6 מיליון שקל בבינוי ושיפוץ לטובת כניסת רשת האופנה האמריקאית פוראבר 21. החנות, שתשתרע על שטח של 1,400 מ"ר, תיפתח בסמיכות לחנות H&M, אך לא באותה שדרה.

במסגרת ההכנות הנהלת הקניון שבקריית ביאליק תזיז 12 חנויות ממקומן ותסיים את החוזה עם שלוש חנויות מקומיות, שפועלות כיום ומוכרות מכנסי ג'ינס ונעליים. כמו כן, חלק מבתי העסק יעברו מקום ובהם: בית הקפה הלל, חנות הצעצועים אימג'ינריום, ספורט ורטהיימר, חנות האיפור איל מקיאג', אופנת הגרה.

"הכסף יושקע בבינוי לחנות פוראבר 21 וכן בשיפוץ מתחם המזון המהיר ושדרה 4", אמר דודו שגיא, מנכ"ל הקריון. "במסגרת השינויים השארנו את כל הרשתות המובילות והוצאנו חנויות מקומיות שלא התאימו לתמהיל".

פוראבר 21 תצטרף למותגי האופנה הבינלאומיים H&M ואמריקן איגל שפועלים בקריון. המותג האמריקאי פתח את החנות הראשונה בסוף 2011 בקניון עזריאלי בתל אביב. החנות משתרעת על שטח של 1,500 מ"ר ומייצרת פדיון של 4,000 שקל למ"ר. שתי חנויות נוספות של המותג צפויות להיפתח בתחילת 2014. פוראבר 21 מקימה את הסניפים בעולם באופן עצמאי ולא באמצעות זכיינים, ובישראל דני גילרמן משמש כנציג החברה.

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן