אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

hoodies_4

בעלי הודי'ס במו"מ לרכישת אסנת תכשיטים

2014
קטגוריה: חדשות ישנות

יוסי גביזון, מבעלי טופ טן וקרולינה למקה ברלין, מתכוון לרכוש את הרשת בת 29 הדוכנים של המעצבת אסנת רייז, אחרי בדיקת הכדאיות הכלכלית של הרכישה. מחיר העסקה: 3.5 מיליון שקל בתוספת חובות והתחייבויות החברה

איש העסקים יוסי גביזון, מבעלי קבוצת הודי'ס, נמצא במו"מ מתקדם לרכישת רשת אסנת עיצוב תכשיטים. מדובר ברשת של 29 דוכנים לממכר תכשיטים, המצויה ברוב הקניונים ונמצאת בפיתוח מואץ בשנים האחרונות. התכשיטים שנמכרים ברשת הם עיצובים מקוריים של המעצבת אסנת רייז.
מלבד רשת אופנת הבייסיק הודי'ס, גביזון מחזיק גם ברשת לאביזרי אופנה טופ טן ולפני כ-3 שנים פתח את רשת קרולינה למקה ברלין (על שם אשתו), רשת למשקפי שמש, גם היא בקונספט של דוכנים בקניונים. דוכני התכשיטים של אסנת סינרגטיים לעסקיו של גביזון, שמתמחה בקונספט של דוכנים בקניונים.
לשלוש הרשתות הקיימות של גביזון כ-160 סניפים והן מגלגלות כ-450 מיליון שקל. גביזון מחזיק גם ב אמצעי ייצור בסין לאביזרי אופנה והוא משמש כספק של כמה מרשתות האופנה באירופה, ביניהן ניו יורקר.
לפני שנה פורסם שקסטרו היתה במו"מ מתקדם לרכוש 50% מקבוצת הודי'ס, לפי שווי של 130 מיליון שקל, עסקה שלא בוצעה לבסוף. השנה, בר רפאלי נכנסה כשותפה בקרולינה למקה ברלין, במקום מנכ"ל אמות השקעות אבי מוסלר, וקיבלה 5% מהחברה. רפאלי משמשת גם כפרזנטורית של המותג.
גביזון אישר לידיעות אחרונות שהוא נמצא במו"מ מתקדם ותוך מספר ימים לאחר בדיקת הכדאיות הכללכלית, יקבל את ההחלטה הסופית לרכישת הרשת. עוד נודע, כי הוא ירכוש את השליטה כשהבעלים המקוריים יישארו במיעוט ויחזיקו בין 10% ל-20% מהחברה. תמורת השליטה, גביזון ישלם 3.5 מיליון שקל, בתוספת חובות והתחייבויות החברה. לדבריו, בכוונתו לפתח את הרשת בצורה מואצת להגיע ל-60 דוכנים להוסיף קולקציות כולל תכשיטי כסף במחירים נוחים יותר.