אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

erez1(1)

בעלי בית חדשים ללחם ארז: מאפיית אשל לחמים ורשת קפה קפה

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
שלמו 7.25 מיליון שקל ויחלקו ביניהם את המאפייה והקונדיטוריה לאשל, את המעדניות ובתי הקפה ל 'קפה קפה'.

 

 

מהלך זה משלים את אישור בית המשפט לפני כחודש לאפשר לאבי שקלו ושאול לויתם – בעלי אשל לחמים – מאפיית בוטיק לשוק המוסדי, ורונן נימני – בעלי רשת קפה קפה לרכוש יחדיו את לחם ארז בסכום של 7.25 מיליון שקל, כאשר החלוקה היא: מאפיית הלחמים והקונדיטוריה תהיה בבעלותם של אבי שקלו ושאול לויתם והמעדניות ובתי הקפה יהיו בבעלותו של רונן נימני.

אבי שקלו מסר לאור חתימת העסקה: "בכוונתי להשאיר את עובדי הייצור על מנת לשמר את כל האנשים שעבדו תחת ארז קומורובסקי, כדי שימשיכו את המורשת ולטפח את המוצרים של ארז בחברה בריאה ויציבה יותר".

באוגוסט השנה פנתה רשת לחם ארז לבית המשפט בבקשה להקפאת הליכים ולמינוי נאמן – במטרה להמשיך להפעיל את הרשת כעסק חי במהלך ההקפאה. הרשת ביקשה מבית המשפט פסק זמן שיאפשר לה למצוא משקיע שירכוש את הרשת. השופט אילן שילה מבית המשפט המחוזי מרכז הוציא צו הקפאת הליכים לרשת. עו"ד אמיר פלמר מונה כנאמן.

חמש הצעות הוגשו לשולחן הנאמן, שאף ניהל מגעים ביוזמתו עם גורמים עסקיים מתחום הקפה. מסקנתו היתה שרק הצעה המשלבת התמחות בתחומי בתי הקפה והאפייה יכולה להציל את רשת קפה ארז.

לפיכך, ההצעה מורכבת מרכישה משולבת שבה קפה קפה תתן מענה לתחום בתי הקפה ולחם אשלים תתן מענה לאפייה עבור רשת קפה קפה ועבור הרשת הנרכשת. לחם אשלים מספקת את המאפים לרשת קפה קפה כבר היום.

בית המשפט אישר היום את העסקה לרכישת רשת לחם ארז בידי מאפיית אשל לחמים ורשת קפה קפה, לאחר הסדר שהושג היום בישיבה בין הנושים לכונס ה נכסים של לחם ארז.