אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

burgerunch_1

בורגראנץ' תשקיע 6 מיליון שקל בהקמת ארבעה סניפים חדשים

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
הסניפים יפתחו בנתיבות, מעלות, בית שמש ובאר שבע. עד סוף שנת 2013 צפויים להיפתח 10 סניפים חדשים

רשת בורגראנץ' תפתח 4 סניפים חדשים בהשקעה של כ-6 מיליון שקל, שיתווספו ל-95 הסניפים הקיימים. עד סוף 2013 הרשת עתידה לפתוח כ-10 סניפים.

ארבעת הסניפים החדשים יפתחו במרכזי הקניות "צים סנטר" בערים נתיבות ומעלות, בתחנה המרכזית בבאר שבע ובקניון "נעימי" בבית שמש. 5 סניפים נוספים בערים, תל אביב, בני ברק, רמלה עפולה וירושלים כבר עוצבו במהלך שנת 2012 לפי קונספט חדשני.

משה גבאי, מנכ"ל הרשת, מסר: "בורגראנץ' שמה לה למטרה להשלים את הפריסה הארצית באותם ערים אשר לרשת אין עדיין סניפים ובייחוד בערי הפריפריה.

עד סוף שנת 2013 בכוונתנו לפתוח עוד כ-10 סניפים חדשים ונשדרג את מרבית הסניפים הקיימים בקונספט החדשני. כמו כן, הסניפים החדשים יספקו מקומות עבודה נוספים עבור בני נוער ומבוגרים וישמשו כמקום בילוי עבור המשפחות".

הסניפים יעוצבו על ידי האדריכל אילן עמירב תחת קונספט חדשני – תעשייתי. בעיצובו, שם עמירב דגש רב על תכנון המרחב, אשר מתבטא במטבח קטן המייעל את תהליך ההזמנה וההכנה, כמו גם, מרחב הישיבה אשר מקנה למקום מראה של מסעדה מ רווחת עם ריבוי מקומות ישיבה המותאם לקהל של משפחות וצעירים. בנוסף, הדגיש עמירב את אחידות מראה הסניפים, החל מהצבעוניות דרך הלוגו הבולט ועד לקרמיקה.

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן