אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

אתר האינטרנט החדש של המרכז לקידום זכיינות עלה לאויר

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

המרכז לקידום זכיינות העלה את האתר החדש שלו לאוויר. האתר מספק חווית משתמש ברמה גבוהה ביותר עבור המשתמשים ומעניק מידע רחב על הזדמנויות עסקיות בזכיינות, מאמרים מקוריים, מידע על פרויקטי נדל"ן, חדשות, זכיינות TV , מייל אדום המאפשר פרסום של תכנים הרלוונטיים לזכיינות ועוד. במסגרת הפרויקט של האתר החדש מתקיימת אפשרות של ניהול תוכן של המידע המסופק על ידי רשתות הפועלות בשיטת הזכיינות. כל זאת לצד ויזואליות וחווית גלישה פונקציונאלית משופרת עבור הגולשים.

האתר החדש כולל אזור אישי עם מגוון אפשרויות פעולה עבור משתמשי האתר, העלאת סרטונים, תמונות ומידע רלוונטי אחר הרלוונטי לגולשים המתעניינים בתחום הזכיינות או בתחומים משיקים אחרים.
מעבר לחוויית המשתמש המתקדמת הכוללת גם אפשרות של יצירת "סל הזדמנויות עסקיות" אישית, מתאפיין האתר החדש ביכולות גבוהות לניהול מערך לקוחות וניתוב קהל יעד מפולח.
דודי בן דוד, מנכ"ל המרכז לקידום זכיינות אמר כי המרכז לקידום זכיינות בישראל הינו הגוף היחיד בישראל אשר שם לו למטרה לקדם את תחום הזכיינות בארץ ולהוביל לסביבה זכיינית טובה יותר. שיפור ושדרוג האתר הינם חלק מהמהלכים אותם מוביל המרכז לטובת העניין. המרכז מעוניין להוביל גם בסל השירותים אותו הוא מספק ללקוחותיו, בין היתר, באמצעות אתר אינטרנט אינטראקטיבי ופונקציונאלי. המרכז מתעתד להרחיב ולקדם ביצוע פעולות נוספות ל רווחת לקוחותיו ולקידום ענף הזכיינות בישראל.

אתר החדש של המרכז לקידום זכיינות : www.franchise.org.il