אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

אשר לב יחליף את יגאל שרון כמנכ"ל ארומה ישראל

2015
קטגוריה: חדשות ישנות

לב מנהל את פעילות הרשת בארה"ב. שרון יפרוש ביוני וישמש יועץ חיצוני לחברה. הבעלים, יריב שפע: "שרון מנכ"ל מוערך בחברה ומחוצה לה"

יגאל שרון, מנכ"ל רשת "ארומה ישראל", פורש מתפקידו לאחר כשלוש שנים. שרון יסיים את תפקידו ביוני הקרוב. מי שיחליף את שרון על כס המנכ"ל הוא אשר לב, סמנכ"ל הפיתוח העסקי בארה"ב.

אשר לב מלווה את הרשת מאז שהוקמה בשנת 1994. בשנת 2002 רכש זכיינות ראשונה ופתח את סניף ארומה הר הצופים בירושלים שבסמוך לאוניברסיטה העברית ובשנת 2004 רכש את הזכיינות באם הדרך. בשנים האחרונות לב ניהל את הפעילות של הרשת בארה"ב ולאחרונה חזר לישראל.

על פי הודעת רשת ארומה, יריב שפע, בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון של ארומה ישראל, סיכם עם שרון כי ימשיך לכהן כיועץ חיצוני לחברה. שרון הינו עו"ד במקצועו ויחזור כעת לעסקיו הפרטיים.

שרון נכנס לתפקידו כמנכ"ל ארומה בשנת 2007, כשלרשת היו כ-70 סניפים. כיום מגלגלת הרשת על פי הערכות כ-500 מיליון שקל בשנה, והיא מפעילה 105 סניפים בארץ ובחו"ל.

בארה"ב מפעילה הרשת שלושה סניפים במנהטן והרביעי בתהליכי הקמה, ובקרוב תפתח 6 סניפים במיאמי. בקנדה-טורונטו יש לארומה 3 סניפים, והיא מפעילה גם בתי קפה באוקראינה, בקפריסין וברומניה.

לדברי יריב שפע, "יגאל שרון הינו מנכ"ל מוערך בחברה ומחוצה לה, לצערי הוא ביקש לפרוש מתפקידו, אנו מודים לו ובטוחים בהצלחתו בהמשך הדרך".