אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

american1

אמריקן איגל תפתח סניף בקניון קרית אונו במקביל לקניון רמת אביב

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
חנויות נוספות של רשת האופנה ייפתחו בקניון עיר ימים בנתניה ובקניון רחובות. בעלת ה זיכיון בישראל, רשת פוקס, מנהלת מו"מ גם עם הקריון בקרית ביאליק ורננים ברעננה.

רשת האופנה אמריקן איגל חתמה על חוזה לפתיחת חנות בקניון קרית אונו. החנות תהיה בשטח של 700 מ"ר ותיפתח בינואר 2012. בחנות יימכר גם תת המותג של אמריקן איגל להלבשה תחתונה לצעירות, Aerie

החוזה עם קניון קרית אונו, שבבעלות חברת הנדל"ן המניב אמות השקעות, נחתם ל-10 שנים, עם אופציה ל-10 שנים נוספות. בעקבות המהלך יערכו שינויים במיקום חנויות בקניון: H&O תעבור לחנות בשטח 500 מ"ר במקום שבו נמצאת החנות של נייקי כיום, ואילו נייקי תעבור לחנות בשטח 140 מ"ר ליד ארומה.

החנות הראשונה של אמריקן איגל תיפתח בקניון רמת אביב של קבוצת מליסרון, גם היא בינואר 2012, ותשתרע על פני 800 מ"ר. החנויות יפתחו באותו חודש כחלק מסבב הפתיחה הראשון.

בעלת הזיכיון לאמריקן איגל בישראל, קבוצת פוקס, חתמה גם על חוזה לפתיחת חנות של אמריקן איגל בקניון עיר ימים בנתניה, בבעלותן של שיכון ובינוי ואזורים. החנות תהיה בשטח של 750 מ"ר בקומה העליונה של הקניון. בנוסף מנהלת החברה משא ומתן לפתיחת חנויות בקריון בקריית ביאליק וברננים ברעננה, שניהם של קבוצת מליסרון.

ההנהלה האמריקאית של הרשת כבר אישרה פתיחה של חנות נוספת בקניון רחובות של קבוצת קניוני ישראל, אך החוזה עדיין לא נחתם. מקניון רחובות נמסר עוד כי חנות של H&M תיפתח בו בקיץ, וכן מתנהל משא ומתן מול רשת הצעירות של זארה, ברשקה, ורשת הנעליים PAYLESS SHOES, שצפויה להגיע לישראל על ידי סקאל.

אמריקן איגל הוא מותג אופנה הפונה לצעירים בגילאי 15-29, עם בגדי נוחות וקז'ואל במחירים נוחים. הקולקציה של הרשת כוללת בעיקר ג'ינסים, חולצות טי מודפסות וקפוצ'ונים. מותג ההלבשה התחתונה לצעירות, המחזיק כ-140 חנויות בארה"ב, גם ישולב בישראל בתוך חנויות אמריקן איגל וגם יוצג כמותג עצמאי בחנויות עצמאיות.

אמריקן איגל נוסדה בסוף שנות ה-70 על ידי מארק וג'רי סילברמן, ומחזיקה בכמה תתי מותגים. מחזור המכירות שלה ב-2009 הסתכם ב-3 מיליארד דולר. לרשת 938 סניפים הפועלים תחת המותגים אמריקן איגל, Martin Osa ו-Aerie.