אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

eldan_1

אלדן במגעים לקבלת זיכיון מאנטרפרייז האמריקאית

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
חברת השכרת הרכב הגדולה בארה"ב מעוניינת לחדור לשוק הרכב הישראלי באמצעות זיכיון לחברת אלדן. הזיכיון יאפשר תיאום השכרה בארץ ללקוחות מחו"ל ולהפך

 

 

אנטרפרייז, חברת השכרת הרכב הגדולה ביותר בארה"ב, מנהלת מגעים לחדירה לישראל באמצעות חברת הליסינג וההשכרה אלדן. כך נודע ל"כלכליסט". במסגרת הזיכיון יישאו חלק מרכבי אלדן את סמל החברה.

כיום, לרוב חברות הליסינג וההשכרה הפועלות בישראל יש זיכיון של חברה זרה – קבוצת שלמה, למשל, מחזיקה בזיכיון של חברת ההשכרה שלמה SIXT, ואלבר מחזיקה בזיכיון של ת'ריפטי.

זיכיון של חברת השכרה זרה מאפשר ללקוחות המגיעים מחו"ל לתאם השכרת רכב באמצעות סניפי החברה בחו"ל. גם ישראלים יכולים לשכור רכב בחו"ל באמצעות סניפי החברה בישראל.

חברת ההשכרה אנטרפרייז נוסדה ב־1957, ונמצאת בשליטת מש פחת המייסד ג'ק טיילור. בראש החברה עומד אנדרו, בנו. החברה מחזיקה ב־5,400 סניפים בארה"ב ומפעילה סניפים ב־419 שדות תעופה.

אנטרפרייז נמנית על הקנייניות הגדולות ביותר של רכב חדש בארה"ב. ה"דטרויט ניוז" חשף לאחרונה כי בשנים האחרונות אנטרפרייז רכשה מדי שנה כ־7% מכלל המכוניות החדשות שנמכרו בארה"ב, הכנסתה השנתית היא 14.1 מיליארד דולר, לרשותה יותר מ־1.2 מיליון רכבים והיא מעסיקה יותר מ־70 אלף עובדים.

מחברת אלדן לא נמסרה תגובה.

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן