אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

IKEA_01 (1)

איקאה מרחיבה את תחום מוצרי החשמל

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
החברה תשווק מוצרי אלקטרוניקה לבית בנוסף למכשירי המטבח שהיא משווקת כיום; מנכ"ל איקאה ישראל: "מדובר במהלך משמעותי מבחינת השוק הישראלי".

 

 

איקאה העולמית מרחיבה את תחום מוצרי החשמל לבית. החברה, שמשווקת כיום מוצרי חשמל למטבח, תיכנס לתחום מוצרי האלקטרוניקה לבית. החברה תשווק מסכי LCD, מכשירי DVD ומוצרי אלקטרוניקה נוספים. כיום משווקת החברה מוצרי חשמל משלימים למטבח, ביניהם כיריים, תנורים ומקררים.

גם בישראל צפויה החברה לשווק בעתיד את מוצרי האלקטרוניקה בחנויות בראשל"צ ובנתניה. כניסתה של החברה לתחום זה תגביר עוד יותר את התחרות בין

חנויות מוצרי החשמל. כיום מדובר בתחום רווחי פחות מאשר בעבר כיוון שהתחרות הפכה אותו לשוק מוטה מחיר שהולך לכיוון של רשתות, וחנויות פרטיות אינן מצליחות לשרוד בו.

שלומי גבאי, מנכ"ל איקאה ישראל, מסר בתגובה: "התהליך נמצא בבדיקה ובמהלך השנתיים הקרובות צפויה להתקבל ההחלטה על כך. זהו מהלך משמעותי גם מבחינת השוק הישראלי, נוכח התחרות בין השחקנים הרבים הקיימים בשוק מוצרי האלקטרוניקה".

איקאה ישראל השיקה אתמול (ד') את הקטלוג שלה לשנת 2011 וחוגגת 60 שנה להפקת הקטלוג הבינלאומי. בישראל זהו הקטלוג ה-11 והוא מופץ בכ-1.25 מיליון בתי אב בהשקעה של 8.5 מיליון שקל. בקטלוג מוצגים השנה 687 מוצרים חדשים מתוך 2,809 פריטים שנמכרים בחנויות בנתניה ובראשון לציון.

כפי שנהגה בשנים האחרונות, גם השנה מורידה החברה מחירים בשיעור של כ-2% במגוון המוצרים ומתחייבת לשמור על מחיר קבוע למשך שנה שלמה.