אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

imaginarium3

אימג'ינריום רוצה לגדול

2010
קטגוריה: חדשות ישנות

רשת הצעצועים בוחנת התפתחות בקונספט של חנות בתוך חנות, בעיקר בחנויות ספרים.

 

 

רשת אימג'ינריום צפויה להתפתח בקונספטים חדשים, מלבד חנויות עצמאיות. ל"כלכליסט" נודע כי הרשת בוחנת בימים אלה פריסה של המותג בקונספט של "חנות בתוך חנות". בין השאר מעוניינת גאון סחר, בעלת ה זיכיון על המותג בישראל, לפתוח חנויות של המותג בתוך חנויות ספרים גדולות.

באירופה המותג משווק בפורמטים שונים ובהם חנויות דגל, "קורנרים" בתוך חנויות וקונספט של חנות בתוך חנות בגודל 50 מ"ר. גאון סחר בוחנת את הפורמטים ושילובם בישראל. "הפורמטים השונים מאפשרים לכל סוגי הלקוחות לפגוש את המותג במיקומים שונים", אמר יואב גאון, מבעלי הזיכיון.

במקביל נודע כי הרשת פותחת עוד שלוש חנויות דגל בהשקעה כוללת של 2 מיליון שקל. בסוף החודש תיפתח חנות המותג בקריון בחיפה, ובחודש הבא ייפתחו שתי חנויות נוספות בקניון איילון ברמת גן ובקניון ארנה בהרצליה.

על פי הסכם הזיכיון, עד סוף 2011 היו אמורות להיפתח עשר חנויות המותג בישראל, אך כבר בעוד חודש הוא ימנה שבע חנויות. לדברי גאון, התפתחות אימג'ינריום היא מהירה מהמתוכנן, ובשל כך החברה מקבלת הצעות מגורמים שונים המעוניינים להיכנס כשותפים ביבוא המותג.

"קיבלנו פניות, אבל כרגע אנחנו לא מכניסים שותף, אלא אם זה יהיה מישהו שייתן ערך מוסף לחברה עם ידע בקמעונאות, שיוכל להביא להתרחבות הרשת בקניונים", אמר גאון.