אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

thecofeebean

אילן'ס במו"מ על שני סניפי קופי בין

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
הבעלים יעקב לוזון מנהל מגעים לרכישת הסניפים בהרצליה פיתוח וברמת החי"ל, ומתעניין ברכישת עוד מתוך עשרת הסניפים הנותרים של קופי בין .

 

 

יעקב לוזון, בעלי רשת אילן'ס שרכש לאחרונה את סניף קופי בין ברעננה, נמצא במשא ומתן לרכישת סניפים נוספים של קופי בין – כך נודע ל"כלכליסט".

לוזון נמצא בימים אלו במשא ומתן ישירות מול זכייני סניפי קופי בין בהרצליה פיתוח וברמת החי"ל, וככל הנראה מתעניין ברכישת עוד כמה מתוך הסניפים הנותרים של הרשת בישראל, כעשרה במספר.

קופי בין ישראל, שבבעלות איש העסקים דני ורנר, נקלעה לאחרונה לקשיים; בעליה לשעבר, גיורא נפתלי, הטיל עיקול זמני על נכסי ורנר, וטען כי לא עמד בהתחייבויות שנטל על עצמו בהסכם הרכישה.

לאחרונה היו מגעים בין קופי בין העולמית ובין בעלי קפה קפה, רונן נמני, לרכישת ה זיכיון של הרשת הבינלאומית. נמני אישר ל"כלכליסט" כי המשא ומתן עדיין נמשך.

רשת אילן'ס מונה כיום 14 סניפים, ומתעתדת לפתוח בקרוב שני סניפים חדשים — האחד בראשון לציון, במתחם One Design Center בעלות של 600 אלף שקל,

והשני בקניון קריית השרון בנתניה (בבעלות רבוע כחול נדל"ן). נוסף על כך, בכוונת הרשת להעלות בקרוב קמפיין פרסומי ראשון בעלות של חצי מיליון שקל.

יעקב לוזון נכנס לרשת אילן'ס לפני כשנה וחצי, כשותף (50%) יחד עם מייסד הרשת אילן שנהב. לפני כשנה רכש לוזון את השליטה המלאה ברשת (58%), לצד אמיר גרינברג (21%) ושותף שלישי (21%). מחזור המכירות השנתי של הרשת עומד על 23 מיליון שקל.

לוזון אישר את הדברים והוסיף: "למרות ההתרחבות, הרשת תשמור על צביונה ותישאר בבעלות פרטית, ללא זכיינים".

עו"ד אייל פלום, המייצג את קופי בין העולמית בישראל, מסר כי הרשת אינה מעוניינת לנהל משא ומתן מעל גבי העיתון.