אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

BigBaby_1

אחרי 8 שנות פעילות רשת ביג בייבי נסגרה

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
הרשת שהתמחתה במוצרי תינוקות וילדים חדלה לפעול לאחר שנקלעה לקשיים. בשנה האחרונה פעלו רק שני סניפים של הרשת בצומת בילו וחנות העודפים בראשון לציון

רשת ביג בייבי, בבעלות שלמה אשכנזי ושותפים נוספים, סגרה את הסניפים וחדלה לפעול לאחר שנקלעה לקשיים. נגד הרשת אף הוגשה בעבר תביעה מצד בעלי הנכס בצומת גלילות, שם הפעילה ביג בייבי סניף על שטח של מעל 400 מ"ר ולא עמדה בכל ה תשלומים של שכר הדירה. באתר הרשת נכתב כי סניפיה אינם פעילים וכך גם אתר האינטרנט של החברה.

ביג בייבי פעלה בישראל במשך שמונה שנים, משנת 2004. הרשת התמחתה במוצרי תינוקות וילדים והציעה מבחר של מותגים. הרשת הפעילה ארבעה סניפים ברעננה, צומת ביל"ו, גלילות ופתח תקווה וסניף עודפים בראשון לציון. בפתיחה של כל אחד מהסניפים השקיעה ביג בייבי מעל מיליון שקל.

בשנה האחרונה פעלו רק שני סניפים של הרשת בצומת בילו וחנות העודפים בראשון לציון. סניפי הרשת פעלו על שטחים נרחבים של מאות מטרים וכפי הנראה זו הייתה אחת הבעיות של הרשת שהתבקשה לתשלומים גבוהים של שכר דירה בשל השטחים הנרחבים.

ביג בייבי ניסתה להתחרות ברשתות הגדולות שילב, ד"ר בייבי ואחרות, באמצעות מחירים נוחים יותר ביחס לרשתות אלה, אך לא הצליחה לעמוד בתחרות הקשה בענף.

 

 

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן