אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

hamashbir_newlogo(2)

אחרי קסטרו: המשביר לצרכן גם רוצה חנות באינטרנט

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
מדובר באתר מכירות לבתי הכלבו בלבד, ולא לרשת ניו־פארם או לרשת המזון קוסט 365. הקמת האתר נעשית במסגרת מאמצי המשביר להשקיע בערוצי שיווק דיגיטליים כחלק מהרצון לפנות לקהל צעיר יותר

 

 

האם הסחר האלקטרוני בתחום האופנה בישראל עומד להתעורר? אחרי השקת אתר המכירות של קסטרו בשבוע שעבר, ואחרי שנחשף כי גם רשת גולף צפויה לפתוח אתר מכירות באינטרנט בחודשים הקרובים, נודע כי גם המשביר לצרכן עובדת על אתר שיושק עד סוף השנה.

מדובר באתר מכירות לבתי הכלבו בלבד, ולא לרשת ניו־פארם או לרשת המזון קוסט 365. הקמת האתר נעשית במסגרת מאמצי המשביר להשקיע בערוצי שיווק דיגיטליים כחלק מניסיונה של סמנכ"לית השיווק של בתי הכלבו, טל היישטיין, לפנות לקהל צעיר יותר. עוד מתכננת המשביר להשיק אפליקציית סלולר לבתי הכלבו, שתאפשר אף היא רכישת מוצרים. לא ברור אם אתר האינטרנט ואפליקציית הסלולר יכילו את כל המלאי של הרשת.

השקת חנות האונליין של קסטרו הפכה את הרשת לשחקן האופנה הגדול הראשון בישראל שמשיק אתר כזה. המהלך נעשה באיחור אופנתי אחרי העולם, שם כמעט כל המותגים הגדולים מנצלים את האינטרנט כערוץ מכירתי משמעותי. לעת עתה, קבוצות אופנה גדולות כמו זארה, H&Mופוקס נשארות מחוץ לזירת הסחר האלקטרוני בישראל.

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן