אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

אחרי יותר מ-20 שנה: שוקי זיקרי סוגר את רשת המספרות שלו עקב חובות עתק

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
זיקרי: "הרשת, על כל סניפיה ברחבי הארץ, תפסיק לפעול וכן תסיר אחריותה המקצועית מכל פעילות הנושאת ועושה שימוש בשם המותג במישרין ובעקיפין" ■ "עדיין קיימת בנו התקווה שרשת שוקי זיקרי תמצא בעתיד שוב את דרכה מעלה"

 

 

שוקי זיקרי סוגר את רשת המספרות שלו לאחר שנקלע לחובות עתק. לפי פרסום ב"ידיעות אחרונות", זיקרי נקלע לחובות לשוק האפור וקיבל איומים על חייו, מה שהוביל אותו לסגירת הרשת.

"לאחר למעלה מ-20 שנות פעילות עשירות ופורצות דרך בתחום עיצוב השיער בארץ ובעולם, בהן הובלנו בכל תחום וערוץ, יצרנו מגמות וקבענו סטנדרטים הן מבחינת גודלה של הרשת, המספרות, בתי הספר, המוצרים, התצוגות בארץ ובעולם, שפת העיצוב, הקולקציות וכלה ברמה המקצועית והשירותית, אנו נאלצים להודיע בעצב רב על הפסקת פעילות רשת שוקי זיקרי עקב קשיים כלכליים", נמסר בהודעה שהוציא זיקרי לתקשורת.

בהודעה מסיר זיקרי אחריות מקצועית מהמותג אותו בנה לאורך השנים: "רשת שוקי זיקרי, על כל סניפיה ברחבי הארץ, תפסיק לפעול וכן תסיר אחריותה המקצועית מכל פעילות הנושאת ועושה שימוש בשם המותג במישרין ובעקיפין.

"אנו מבקשים להודות תודה עמוקה לשותפים הרבים לדרך: הלקוחות הנאמנות, הזכיינים, צוות מעצבי השיער, הספקים, התקשורת וכל מי שהאמין בנו וצעד איתנו כל השנים. גם עם כתיבת שורות אלו, עדיין קיימת בנו התקווה שרשת שוקי זיקרי תמצא בעתיד שוב את דרכה מעלה".

שוקי זיקרי החל לפעול בשנת 1985. הקבוצה כוללת רשת מספרות, בתי ספר לעיצוב שיער, מחלקות טיפוח וקוסמטיקה ועוד.