אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

office1

אופיס דיפו עלולה לאבד את הזיכיון לחנויות דיונון

2011
קטגוריה: חדשות ישנות

מחלוקת בעניין ה תמלוגים בין אופיס דיפו לבעליה של דיונון, אגודת הסטודנטים, עלולה לגרום לאובדן ה זיכיוןלהפעלת 5 חנויות

 

 

בסוף החודש יגיע לקצו הזיכיון של אופיס דיפו להפעלת חמש חנויות של דיונון – רשת הציוד המשרדי הפועלת במוסדות אקדמיים. אם עד אז לא תיושב המחלוקת בין אופיס דיפו לאגודת הסטודנטים (המחזיקה בדיונון עם המוסדות האקדמיים) על תנאי הארכת ההסכם, עלולה אופיס דיפו לאבד את הזיכיון.

לפי דו"חות הרבעון השלישי של המשביר לצרכן המחזיקה באופיס דיפו, בסוף דצמבר יפוג תוקפו של ההסכם להפעלת החנויות שנחתם בדצמבר 2005. אמנם קיימת אופציה להארכה, אך אופיס דיפו דרשה ה פחתה בתמלוגים שעליה לשלם לאגודת הסטודנטים. לפי שעה אין הסכמה בין הצדדים בנושא, וכאמור, היעדרו של סיכום עד סוף דצמבר יוביל לפרידתה של אופיס דיפו מחנויות דיונון.

עוד מבחן חשוב העומד כיום בפני אופיס דיפו הוא בתחום יחסי העבודה. הרשת מעסיקה כ־1,200 עובדים המיוצגים בוועד. באחרונה קיבלה אופיס דיפו דרישות כספיות מהוועד, ופגישה לקידום המו"מ נקבעה להמשך החודש. בהקשר זה אמר ל"כלכליסט" בעל השליטה בקבוצת המשביר לצרכן, רמי שביט, כי "אנו נמצאים במשא ומתן עם הוועד באווירה טובה. אופיס דיפו מפסידה וגם העובדים צריכים להירתם לשיפור הפעילות. הסכם קיבוצי זה לא דבר רע לחברה – יש לנו הסכם קיבוצי במשביר לצרכן שעובד מצוין – אבל לא אסכים להסכם שרק יכפה עלינו הוצאות מעבר למצב הקיים, כי אופיס דיפו כרגע מפסידה".